Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /homepages/14/d348224706/htdocs/SEforum/forumse/root/includes/utf/utf_tools.php on line 1804
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)

Strict Standards: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /homepages/14/d348224706/htdocs/SEforum/forumse/root/viewtopic.php on line 1090

Strict Standards: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /homepages/14/d348224706/htdocs/SEforum/forumse/root/viewtopic.php on line 1090
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4363: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4365: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4366: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4367: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
Solid Edge forum • Novicjusz pytanie : Solid Edge - poprzednie wersje

sprzęt do Solid Edge

Novicjusz pytanie

Wszystko o wersjach od v1 do ST2.

PostNapisane: 1 stycznia 2012, o 21:00
Próbuje przejść samouczek . W pierwszych rozdziałach uczą rysowania prostokąta wskazówką "Wybierz kartę Narzędzia główne>grupa Rysowanie>Prostokąt" Nie wiem ale wydaje mi się że tu jest błąd bo na karcie Narzędzia główne nie mam grupy rysowanie dopiero po wejściu do szkicu pojawiają się narzędzia rysuj prostokąt. Czy to ten sam prostokąt(obwiednia)?. Bo wg opisu powinienem go widzieć przycieniowanego a ja widzę tylko samą ramkę?

Elita forum
PostNapisane: 18 stycznia 2012, o 22:29
damianzatek napisał(a):Próbuje przejść samouczek . W pierwszych rozdziałach uczą rysowania prostokąta wskazówką "Wybierz kartę Narzędzia główne>grupa Rysowanie>Prostokąt" Nie wiem ale wydaje mi się że tu jest błąd bo na karcie Narzędzia główne nie mam grupy rysowanie dopiero po wejściu do szkicu pojawiają się narzędzia rysuj prostokąt. Czy to ten sam prostokąt(obwiednia)?. Bo wg opisu powinienem go widzieć przycieniowanego a ja widzę tylko samą ramkę?

To jest drobiazg - oczywiście należy go poprawić, ale tak poważnie, masz problem z narysowaniem prostokąta ???

Powrót do Solid Edge - poprzednie wersje